Online Diyet

Online Diyet Nedir?

WhatsApp üzerinden iletişim kurularak kişilerin Kan Tahlili Sonuçları ve Kişisel Bilgi Formu incelenerek bireylere özgü haftalık diyet listelerinin düzenlendiği pratik ve etkileşimin yüksek olduğu bir diyet sistemidir. Adana’da olup klinik randevularına düzenli olarak zaman ayıramayanlar, Adana dışında yaşayanlar, yurt dışında yaşayıp kendi beslenme kültürüne uygun diyet listesi isteyenler, gün içerisinde diyetisyeni ile iletişim kurarak takip ve motivasyon ihtiyacı duyanlar, teknolojinin her alanda kullanıldığı günümüzde diyet serüvenini de online sürdürmek isteyenler için oldukça kolay ve verimlidir.

 

Online Diyet İçin Gerekli Olanlar;

 • Son 3 ay içerisinde yapılmış detaylı kan tahlili sonucu(Glukoz, Kolesterol, Trigliserit, HDL-LDL,T3-T4-TSH, ALT-AST, İnsülin, D vitamini, B12),
 • Kişisel bilgi formu,
 • Digital Tartı,
 • Mezura,
 • WhatsApp

 

Online Diyet Programları:

Online diyet boyunca WhatsApp üzerinden Online Diyetisyenimiz Dyt. Şeyda Teke ile görüşmeler yapılır. Liste değişimleri Dyt. Eliza Sabancı ve Dyt. Şeyda Teke ile beraber yürütülür ve takibi sağlanır.

 • Takipli Online Diyet:

  Tüm çalışma günlerinde 09.00-18.00 arasında iletişimde olunur, günlük hatırlatmalar mevcuttur, danışan anlık olarak tüm sorularına yanıt bulur, her hafta liste değişim gününde güncel kilo tartı fotoğrafı ile paylaşılır, haftalık genel değerlendirme yapılır ve liste değişimi sağlanır.
 • Takipsiz Online Diyet:

  Sadece belirlenen liste değişim gününde ( haftada 1 gün) iletişim sağlanır. Liste değişim gününde güncel kilo tartı fotoğrafı ile paylaşılır, haftalık genel değerlendirme yapılır ve liste değişimi sağlanır.

 

Online Diyete Nasıl Başlayabilirim?

0 552 990 01 01 - 0322 453 80 00 numaralı ofis telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz, kan tahlili sonuçları ve kişisel bilgi formunu ilettikten sonra online diyete başlayabiliriz.

Aklınıza takılan diğer tüm sorular için 0 552 990 01 01 - 0322 453 80 00 numaralı ofis telefonlarımızdan iletişime geçebilir yada info@elizagozuyilmaz.com adresine mail atabilirsiniz.

Online Başvuru Formu