Online Diyet

Online Diyet

Online diyet, Dünya'da ve ülkemizde her geçen gün artan kilo sorunları ile belirli bir mekana ve zamana kısıtlanmamış beslenme planlama çalışmasıdır. Fazla kilolardan kurtulmak, daha sağlıklı olmak için bilinçsizce uygulanan çeşitli yöntemler, kilo ve sağlık sorunlarını azaltmak yerine daha fazla arttırabilmektedir. Vermek istediğiniz 3-4 kilo da olsa, 20 kilo da olsa bunu diyetisyen ile birlikte sağlıklı bir şekilde yapmaya özen gösterin. Ben çok yoğun çalışıyorum, diyetisyen ile görüşecek vakit ayıramıyorum, bebeğim var evden çıkamıyorum, emzirme dönemindeyim bu yüzden bir diyetisyen kliniğine düzenli gidemiyorum ama bu kilolarımdan da kurtulmak istiyorum diyorsanız, online diyet programı sizin gibi uygun vakit bulamayan kişiler için güzel bir yol olacaktır.

Takipli Online Diyet nasıl hizmet sunar?

  • Telefon, mesaj ve e-posta yoluyla iletişim: Online diyet programı alırken, yüz yüze görüşmeye gitmeden de internet ve telefon aracılığıyla diyetisyen hizmeti alabilirsiniz. İnternet üzerinden dolduracağınız bilgiformu aracılığıyla beslenme alışkanlıklarınızı ve yaşam tarzınızı analiz edilerek, size en uygun olan diyet listesi verilir.
  • İhtiyaç duyulan anlarda diyetisyene danışma imkânı: Öğle yemeğinde ne yiyeceğini seçememiş veya hangi tercihin daha sağlıklı olacağını bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda diyetisyeninize soru sorabilir, güne sağlıklı ve formda tercihlerle devam edebilirsin.
  • Motivasyon sağlama: Diyet yaparken en sık karşılaşılan kısır döngü, motivasyonun düşmesine bağlı olarak diyeti bırakma ve yeniden başlama döngüsüdür. Online diyet , her motivasyona ihtiyacın olduğunuzda size gerekli desteği sağlayacak ve diyetini sürdürerek hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Takipli Online Diyet Neleri kapsamaktadır?

  • Bu program 4 haftalıktır. Her hafta kilo verme/alma gidişatınıza göre yeni haftanızın listesi belirlenir.
  • Diyet programımız süresince beslenme günlüğü tutmalısınız.
  • Program için ihtiyacınız olan; tartı ve mezura
Online Başvuru Formu